321 jedem a magie

23. 10. 2023

321 jedem a magie

Kdo chce zažít magii na vlastní kůži, může dorazit už v 18:00 nebo zůstat o chvilku déle po představení. Kouzelníci z KIM-clubu Praha budou kouzlit přímo u stolů diváků. Impro talk show, jedinečný formát pořadu, ve kterém herce – improvizátory inspiruje zajímavý host. Diváci mohou sledovat, jak se rozhovor mění ve scénku, historka v píseň. I oni sami rozhodnou, kam se bude večer dál vyvíjet. Budou tak mít možnost poznat zajímavého hosta v nečekaných a hravých situacích, v jakých ho jinde neuvidí, obklíčeného improvizátory z divadelní skupiny Just! Impro.

 Kdo chce zažít magii na vlastní kůži, může dorazit už v 18:00 nebo zůstat o chvilku déle po představení. Kouzelníci z KIM-clubu Praha budou kouzlit přímo u stolů diváků.

 
Impro talk show, jedinečný formát pořadu, ve kterém herce – improvizátory inspiruje zajímavý host. Diváci mohou sledovat, jak se rozhovor mění ve scénku, historka v píseň. I oni sami rozhodnou, kam se bude večer dál vyvíjet. Budou tak mít možnost poznat zajímavého hosta v nečekaných a hravých situacích, v jakých ho jinde neuvidí, obklíčeného improvizátory z divadelní skupiny Just! Impro.
 
Účinkují:
Host: Ondřej Pšenička
Nikola Orozovič a další členové Just! Impro
Hudební doprovod: Václav Tobrman

Galerie k článku